Sa i adhurueshëm! Princi George i çon letër Babagjyshit, ja ç’i kërkonMe siguri prisni që princi George të kërkojë një mal me dhurata këtë Krishtlindje, apo jo?

2-1

Picture 1 of 2

Edhe dy male të kërkonte, dihet që familja e tij ka çdo mundësi, për t’i plotësuar çdo dëshirë a tekë mbretërore.

Megjithatë, sipas letrës që vogëlushi George shkroi këtë vit për Babagjyshin, letër që vetë princi William ia dorëzoi kreut të Polit të Veriut, ai kërkon vetëm një gjë: një makinë policie.

Duhet thënë që princi kishte mundësi të kërkonte deri në 5 dhurata, por George qenka më i përulur se ç’tregon titulli i tij.

Në rreshtin e mesëm të letrës, princi George shkroi vetë “Makinë policie”, dhe në fund të saj nënshkroi: “Me dashuri, George”. A s’është i mirë?

Princi William e mori me vete letrën, në vizitën e tij në Finlandë, dhe ia dorëzoi personalisht Babagjyshit.

Nuk dihet se çfarë përmban lista e princeshës Charlotte, por duhet të jetë diçka po aq e adhurueshme!

Në këtë kohë, vitin e ardhshëm, dy fëmijët mbretërorë do të jenë duke festuar edhe me një vëlla apo motër!

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Muxhahedinët, iranianët: Shqipëria e rrezikuar nga sulmet terroriste

Iranianët paralajmërojnë Shqipërinë se rrezikohet nga sulmet terroriste për shkak se ka...
Read More