Sa vlen një statujë e Oscarit?!

brody-oscar-whiteness-machine-1200

Është një nga objektet më të njohura në borë dhe një nga më të dëshiruarat.

Të gjithë e mbajnë mend momentin kur Leonardo DiCaprio mori Oscarin e parë si Aktori më i Mirë për rolin në filmin ‘The Revenant’.

Statuja nga ari llogaritet se kushton rreth 400 dollarë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Berisha, në qendër të kritikave nga mediat e huaja për humbjen e Shqipërisë

Fitorja e Spanjës në “Loro Boriçi” ndaj Shqipërisë, ka qenë në fokusin...
Read More