Sabrina Ferilli, sfidon me bikini në moshën 53 vjeçare

 
 

Sabrina Ferilli i ka lejuar vetes tre ditë pushime relaksuese në një spa të Senese së bashku me bashkëshortin Flavio Cataneo, me të cilin është martuar që në 2011.

Artistja italiane në moshën 53 vjeçare tregon një fizik prej seks bombe, ashtu siç tregojnë fotot e të përjavshmes Chi.

Në ujërat termale në Toskana çifti rigjenerohet duke bërë banjo dhe duke u përkëdhelur.

Të martuar së bashku prej 7 vjetësh, pavarësisht se njihen që në 2005, Sabrina dhe Flavio pavarësisht miqësive të rëndësishme që kanë nuk preferojnë jetën mondane dhe për tu relaksuar shkojnë gjithmonë mes Pienza dhe Montalcino, ndërsa në qytet mbahen në formë më shëtitjet e gjata dhe stërvitjet në palestër.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Anëtarësimi në BE/ Hahn u ‘fik’ shpresat shqiptarëve: Me kismet…

Pas takimit me kryeministrat e Ballkanit Perëndimor, komisioneri Johanes Hahn pohoi se...
Read More
CLOSE
CLOSE