Sali Berisha: Jam Kuq e Zi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar shqiptarët për ditën e flamurit.

“Gezuar ditelindjen e lirise se shqiptareve, festen e festave tona! sb”,- shkruan Berisha në Facebook. Në rrjetin social, Berisha ka publikaur dhe një video me simbolet kombëtare dhe në sfond tekstin e këgënes “Kuq e Zi”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bildt: BE-ja duhet të zgjerohet, Ballkani Perëndimor t’i përshpejtojë proceset eurointegruese

Carl Bildt, diplomat suediez, ka deklaruar se zgjerimi i Bashkimit Evropian (BE)...
Read More