Sali Berisha: Jam Kuq e Zi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar shqiptarët për ditën e flamurit.

“Gezuar ditelindjen e lirise se shqiptareve, festen e festave tona! sb”,- shkruan Berisha në Facebook. Në rrjetin social, Berisha ka publikaur dhe një video me simbolet kombëtare dhe në sfond tekstin e këgënes “Kuq e Zi”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Matt Damon jashtë “Ocean’s 8”?

Matt Damon vazhdon të humbasë fansa me komentet e tij mbi ngacmimet...
Read More