Sali Berisha me urim të veçantë në ditën e të dashuruarve

Ish- kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka zgjedhur një fotografi bashkangjitur me pak fjalë për të uruar Shën Valentinin.

Me rastin e kësaj dite të të dashuruave Berisha ka zgjedhur një urim të veçantë për t’i bërë të shoqes dhe të gjithë miqve, ku thotë se kjo festë e lë pa fjalë.

”Gëzuar miq Shën Valentinin, ditën që të lë pa fjalë! sb” ka shkruar ai në Facebook ndërsa ka pranuar pëlqime të shumta dhe komente pozitive nga ndjekësit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kjo është pamja e kryeqytetit që po e tmerron Teuta Krasniqin

Një pamje të tmerrshme e ka shpërndarë në Facebook. [ngg_images source="galleries" container_ids="836"...
Read More