Samanta gjysmë transparente në New YorkKëngëtarja shqiptare, Samanta Karavella, ka shfaqur edhe një herë anën seksi.

1-5

Picture 1 of 2

Bukuroshja është shfaqur në të zezë në fusan gjysmë transparent që nxori në pah linjat trupore.

Ajo performoi në New York për shqiptarët atje, dhe bashkë me të ishte Ledri Vula.

Bukuroshja është shfaqur jashtëzakonisht seksi duke befasuar me pamjen e saj.

Samanta pati një vit jashtëzakonisht të suksesshëm.

Ajo mori pjesë në “Kënga Magjike” me një baladë të shkëlqyer.

Kurse, kënga më e suksesshme e këtij viti mbetet “Maje Zemrën”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vrasja e mjekut në Shkodër, çfarë ndodh atje 3 ditë pas krimit të rëndë

Çdo gjë ka nisur për shkak të ndërtimit që po bënte mjeku...
Read More