Sandalet 2300 dollarëshe të Rihanna-s “çmendin” rrjetin

Për të tretën herë radhazi Rihanna bëhet dëshmitare e këpucëve të Manolo Blahnik. Këngëtarja ka prezantuar koleksionin ri të sandaleve, të cilat janë realizuar me gurë të çmuar.

Rihanna 1

Picture 1 of 4

Sandalet do të jenë në shitje në fillim të muajit korrik dhe çmimi varion nga 1200 deri 2300 dollarë. Fotot e para të sandaleve janë postuar në Instagram nga këngëtarja me origjinë nga Barbados dhe kanë marr shumë pëlqime nga ndjekësit e Rihanna.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ndërron jetë Piktori i Merituar Agim Faja

Ndërron jetë piktori i Merituar Agim Faja në moshën 74-vjeçare. Agim Faja...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *