Sandalet e thurura, moda e kësaj vereMarka e njohur spanjolle Carper ka prezantuar modele shumë të veçanta të sandalet për verën 2017.

Të çuditshme në dukje të parë, por shumë të rehatshme kreatorët kanë menduar që sandalet e këtij sezoni të jeni edhe të thurura me penj.

Sandale 1

Picture 1 of 3

Me ngjyra të ndryshme këto sandale po dukeni edhe më verore dhe shumë praktike për këmbën tuaj.

Lëkura është materiali tjetër përbërës i këtyre sandaleve të cila do të iu bëjnë të ndiheni shumë rehatshëm.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Studiojnë lumturinë për 75 vjet, ja çfarë zbuluan

Çfarë e bën një person të lumtur gjatë jetës së tij? Për...
Read More