Sapo doli nga burgu, romantiku Stresi i bën dhuratë të fejuarës!

 

Edhe pse pak ditë më parë, Stresi u kap me kokainë dhe u fut në burg, duket se kjo tashmë për të nuk ka rëndësi.

Para dy muajsh ai është fejuar më bukuroshen nga Tirana, Kejsin. Ditën e sotme, Stresi ka vendosur t’i shprehë dashurinë, të fejuarës së tij.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram” ai ka deklaruar dashurinë të fejuarës duke shkruar se:“Sot 2 muaj ndërruam unazat sot dy muaj jeta jone mori krejt nje hap tjeter dhe nje mision qe me dëshirën e të madhit zot te jetë perjetë.”

 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Makina plot me kanabis, momenti i arrestimit

Policia e Durrësit finalizoi operacionin e koduar “Luzi” duke sekuestruar 44 kg...
Read More
CLOSE
CLOSE