Sara dhe Ledioni martohen në 2018-ën

Sara Hoxha e vënë përballë motrës së saj, Lorit dhe moderatores së “Shiko Kush LUAN”, është vënë para 2 alternativave të pijë alkool, ose të tregojë se kur do të martohet me Ledion Liçon.

Sara ka zgjedhur të tregojë vetëm vitin se kur do të martohet, pa dhënë detaje të tepërta për dasmën me moderatorin Ledion Liçon, me të cilin ka edhe një djalë, Londonin.

Ajo çfarë tashmë është e sigurt, është se vitin e ardhshëm do të kemi dasmën Sara-Ledion, por do të na duhet të presim për të mësuar datën e saktë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Renditja e shenjave të Horoskopit, ja kush janë më naivët

Mirë apo keq, disa nga ne tregojnë shenja naiviteti në një moment...
Read More