Sara dhe Ledioni sapo janë bërë prindër, publikon foton e parë të djalitledion-lico-sara-hoxha1-735x400

Sara Hoxha dhe Ledion Liço sapo janë bërë prindër për herë të parë.

Ndërsa përmes një postimi në instagram të bërë para pak minutash moderatori na prezanton me vogëlushin e tij.

Deri tani çifti kishte dhënë vetë sinjalin se fillonte me L… vetëm kaq dinim.

Në foton e parë të të birit, Ledioni i ka prezantuar miqve virtualë edhe emrin e tij të veçantë: London Noor Liço.

auto_e18cc16f26b0b8eba9d5bc11fbec1977_11481640971

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Dalin fotot e Ema Andreas së zhveshur në teatër, roli që kaloi parashikimet +16

Pasi pashë shfaqjen “Nëna dhe fëmija”, mendova që askush nga aktorët shqiptarë...
Read More