Sarandë, rikthehen maskat, me armë në dorë grabisin 2 pika karburanti

Rikthehen maskat në Sarandë. Dy grabitës të armatosur me arme dhe të maskuar kanë grabitur dy pika karbunati në këtë zonë, dhe mesohet se kanë marrë 16 000 leke.

Nderkohe, policia po ben kontrollin e zones për gjetjen e autorëve.

Shkruar Nga
More from Revista User

Në Kukës dhe Burrel, spitalet janë pa mjekë gjinekologë

Spitalet e Kukësit dhe Burrelit vuajnë mungesën e mjekëve gjinekologë, duke detyruar...
Read More