Sarandë, rikthehen maskat, me armë në dorë grabisin 2 pika karburanti

Rikthehen maskat në Sarandë. Dy grabitës të armatosur me arme dhe të maskuar kanë grabitur dy pika karbunati në këtë zonë, dhe mesohet se kanë marrë 16 000 leke.

Nderkohe, policia po ben kontrollin e zones për gjetjen e autorëve.

Shkruar Nga
More from Revista User

14 qytetet më antike në botë

E përditshmja britanike, "Telegraph", ka botuar një artikull ku tregon 20 qytetet...
Read More