Sasa në luftë me jetën

1

Saranda Hoda e njohur si Sasa e ka dëshmuar që është një femër shumë e fuqishme.

Përkundër faktit që prej kohësh vuan nga një sëmundje e rrallë, ajo sa herë paraqitet në publik vjen me shumë pozitivitet.

Në rrjete sociale e media është bërë apel për ta ndihmuar moderatoren e njohur gjendja e së cilës mund të keqësohet dita ditës, ndërsa ajo vetë e ftuar në ‘Zone e Lirë’ mbrëmë mesazhin e fundit në emision ia dërgoi një ‘selam’ politikanit të njohur Behgjet Pacolli duke i kërkuar kështu ndihmë për operacionin që i duhet ta kryej e që kushton shumë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shqipëri-Maqedoni, zbulohet data e mbledhjes së përbashkët mes dy qeverive

Është zbuluar data e mbledhjes së përbashkët mes qeverisë së Shqipërisë dhe...
Read More