S’do ta njihni, Big Mama duket kaq atraktive

Big Mama dita-ditës po shkëlqen.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia duket që po i kushton rëndësi tej mase pamjes dhe trupit të saj.

Që nga operacioni që ka bërë duke zvogëluar lukthin ajo është tjetërsuar, duke u shfaqur çdo ditë e më atraktive.

E tillë duket edhe në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, e Premte 18 Gusht 2017

Dashi Mosmarrëveshjet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe...
Read More