S’do ta njihni, Big Mama duket kaq atraktiveBig Mama dita-ditës po shkëlqen.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia duket që po i kushton rëndësi tej mase pamjes dhe trupit të saj.

Që nga operacioni që ka bërë duke zvogëluar lukthin ajo është tjetërsuar, duke u shfaqur çdo ditë e më atraktive.

E tillë duket edhe në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj Instagram.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ndikimi i divorcit tek fëmijët, si duhet të sillen prindërit

Problemet në martesë shpesh përfundojnë në divorc, dhe të menaxhosh apo pranosh...
Read More