Sekretet bukurisë së Jessica Alba…Aktorja Jessica Alba, është nënë dhe themeluese e kompanisë “Honest”, e cila xhiron miliarda dollarë në vit.

Në një intervistë për Shape, Alba ka rrëfyer se fizikun e një atleteje ua atribuon leksioneve të arteve marciale, palestrës dhe trajnimit të vazhdueshëm që i është dashur të bëjë për të xhiruar filmin “Dark Angel”: “Më bëri më të fortë dhe më ndryshoi rutinën”, – tregon ajo.

“Nuk i praktikoj rregullisht kurset e ndryshme të sportit, por jam me fat që rrethohem nga njerëz që më motivojnë dhe më bëjnë të ndihem e përgjegjshme. Këto ditë jam duke praktikuar yoga duke i kombinuar me pesha të lehta, i përziej ushtrimet e yoga-s me ushtrimet e forcës.”,ka thënë aktorja.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Albana Osmani: Si e fitova punën në ‘Top Channel’…

Moderatorja Albana Osmani, e ftuar në Xing me Ermalin’, ka ka treguar...
Read More