Sekreti që të jeni produktiv në punë

Ka shumë mënyra se si njerëzit provojnë që në punë të bëjnë sa më shumë. Për disa është kafeja, disa bëjnë listime të progresit të tyre, e për disa thjeshtë është menaxhimi i kohës.

Por sipas hulumtimeve në Rutgers University, në New Jersey është një aset social që ndikon në produktivitetin tuaj në vendin e punës.

“Marrëdhëniet e shumëfishta” qoftë me kolegët në punë apo edhe jashtë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e mërkurë 6 dhjetor 2017

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të...
Read More