Sekuestrohen drogë, armë dhe municione në Dibër

Një sasi lënde narkotike, armë dhe municione janë sekuestruar në fshatin Kastriot të Dibrës, si dhe është arrestuar poseduesi.

Policia thotë se ai është Tomor Leshi 40 vjeç, të cilit në banesë ju gjetën 3.25 kg kanabis e ndarë në 3 pako, një automatik dhe 25 fishekë.

Ndaj 40-vjeçarit është ngritur akuza e shitjes së lëndëve narkotike dhe armëmbajtjes pa leje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Të shtunën pritet telefonata më e rëndësishme, ajo mes Presidentit Trump dhe homologut rus Putin

Të shtunën pritet një prej telefonatave mbase më të rëndësishme të viteve...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.