Sekuestrohen drogë, armë dhe municione në Dibër

Një sasi lënde narkotike, armë dhe municione janë sekuestruar në fshatin Kastriot të Dibrës, si dhe është arrestuar poseduesi.

Policia thotë se ai është Tomor Leshi 40 vjeç, të cilit në banesë ju gjetën 3.25 kg kanabis e ndarë në 3 pako, një automatik dhe 25 fishekë.

Ndaj 40-vjeçarit është ngritur akuza e shitjes së lëndëve narkotike dhe armëmbajtjes pa leje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident me vdekje në Elbasan. Humb jetën një djalë me motor

Një aksident me vdekje ka ndodhur dje në Elbasan në lagjen Emin...
Read More