Selena Gomez, femra e vitit nga Billboard

Ajo ka pasur një vit të jashtëzakonshëm, duke nxjerr këngë të reja, duke u emëruar si njeriu më i ndjekur në Instagram, duke i dhënë fund romancës së saj me Weeknd dhe duke u ribashkuar me ish të dashurin Justin Bieber.

Selena Gomez 1

Picture 1 of 18

Dhe viti i Selena Gomez sapo u bë më i mirë, pasi ylli i Disney u kthye në këngëtaren e quajtur “Billboard’s Woman Of The Year (Femra e viti nga Billboard), shkruan Daily Mail.

Pas dhënies së titullit të lakmuar muajin e kaluar, 25-vjeçarja tani ka paraqitur një pozë të zjarrtë për markën argëtuese.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këngëtarja heq nga Instagrami miqtë dhe mamanë e saj!

Në ditët e para të këtij viti të ri këngëtarja e hitit...
Read More