Selena konfirmon bashkimin me Justin Bieber, flet për ndarjen me The Weeknd

Selena Gomez më në fund ka konfirmuar ribashkimin me dashurinë e saj të parë, Justin Bieber.

5-1

Picture 1 of 9

Aktorja 25 vjeçarja ka folur për mashkullin e saj për herë të parë për Billboard, derisa ka treguar se ajo ka përfunduar lidhjen me ish të dashurin The Weeknd si ‘miq të mirë’.

Por Selena ishte e paqartë për lidhjen me Justin, derisa thoshte se ajo do të ketë gjithmonë ndjenjë të veçantë për dikë që ka luajtur rol domethënës në jetën e saj.

“Unë jam 25 vjet, jo 18, 19 ose 20. Dhe i vlerësoj njerëzit që kanë pasur ndikim në jetën time”, tha ajo derisa fliste për Justin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nëse ai bën këto 10 veprime me ju, dijeni se ka filluar t’ju tradhtojë…

Një marrëdhënie është një gjë e komplikuar dhe e brishtë, sidomos mes...
Read More