Selena ndez rrjetin, pozon për markën e njohur

Selena Gomez është rikthyer në qendër të vëmendjes, pasi i është kthyer dashurisë së saj të vjetër, Justin Bieber.

Selena 1

Picture 1 of 9

Së fundmi, këngëtarja dhe aktorja është aktive edhe me projektet e saj, shkruan Daily Mail.

Ylli 25-vjeçar ka realizuar fotosesionin e ri për të reklamuar për markën e njohur sportive “Puma”.

Disa nga imazhet e nxehta, e dashura e këngëtarit kanadez i ka publikuar edhe në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nuk ka burra, ky shtet ofron 5 mijë euro për t’u martuar me vajzat

Edhe pse është një shtet super i bukur, lindshmëria është e ulët....
Read More