Selena s’e kaloi “Ditën e Falënderimeve” me Justin

Justin Bieber kaloi “Ditën e Falënderimeve” duke luajtur hokej në Kanada, dhe e dashura e tij Selena Gomez nuk ishte aty me të.

Justin 1

Picture 1 of 2

Ekipi në të cilin po luante Bieber, ishte i përbërë kryesisht nga të miturit.

Hokej është një hobi i madh për Justin. Sa për Selenën, ajo ishte në Teksas duke kaluar disa ditë më familjen e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Veliaj siguron qytetarët e Tiranës: Nuk ka vend për panik

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka siguruar qytetarët e Tiranës se nuk ka vend...
Read More