Selena u kthye me Justin Bieber, The Weeknd merr një vendim tutje!

Ata s’do të rikthehen më kurrë bashkë! Lëre që s’ka gjasa për pajtim, por s’duan ta kenë njëri tjetrin prezent as virtualisht.

Këngëtari kanadez The Weeknd, i ka bërë unfollow ish të dashurës së tij Selena Gomez në Instagram dhe të gjithë e dimë se ky është hapi i tij i fundit në këtë lidhje.

Tani i bie që The Weeknd 27 vjeçar, i ka bërë “unfollow” personit më të ndjekur në Instagram, që i bie të jetë Selena Gomes.

Përderisa pasuan këto veprime virtuale, mund të thuhet se të dy këngëtarët janë duke bërë përpara me jetën e tyre dhe janë të lumtur në rikthim me ish të dashurit.

Selena e ka rikuperuar romancën me Justin Bieber, ndërsa anembanë ka thashetheme se edhe The Weeknd e ka bërë të njëjtën me Bella Hadid.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, 15 dhjetor 2016

Dashi Sot do të keni bashkëpunime të frytshme në fushën profesionale dhe...
Read More