Sendet fatsjellëse të të gjitha shenjave të horoskopit 

Të gjithë jemi të lidhur me sende të caktuara dhe ndonjëherë kjo nuk ka asnjë shkak.

Në raste të caktuara, e lidhim nevojën për një send me një situatë që na ka ndodhur kur e kemi pasur me vete.

Sepse objekte të caktuara ndikojnë në jetën tonë por jo secili mund të mbajë ç’ti shkrepet në kokë!

Nëse nuk rrini dot pa bizhutë apo gjërat tuaja të preferuara, provoni të paktën të mani atë që ju tregojnë yjet…

Mund të funksionojë…

Dashi – Çelësi

Demi – Numri 7

Binjakët – Zarat

Gaforrja – Nusepashka

Luani – Gurë të çmuar

Virgjëresha – Syri i keq

Peshorja – Trekëndëshat

Akrepi – Patkua

Shigjetari – Këmbë lepuri

Bricjapi – Katër gjethe

Ujori – Gjinkalla

Peshqit – Dreamcatcher

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Shuhet aktori i njohur Mërkur Bozgo

Aktori i njohur Mërkur Bozgo është ndarë nga jeta në moshën 80-vjeçare....
Read More