Sërish borë në SerbiGjatë së dielës, disa vende malore në Serbi u zbardhën nga bora, mirëpo edhe sot po mbretëron moti i njëjtë atje.

 

1

Picture 1 of 2

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka treguar se temperaturat gjatë javës në Kosovë do të jenë relativisht të mira, në Serbi, në shumë vende kanë nisur reshjet e borës.

Zlatibori, Tara dhe disa qytete të tjera janë goditur edhe nga temperaturat e ulëta, në minus, shkruan media serbe.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rita Ora këndon LIVE “Your Song” dhe “Anywhere” në BAMBI Awards 2017-të

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora, mbrëmë morri pjesë në...
Read More