Seti i fotografive të Cindy Crawford dhe Kaia Gerber që tregojnë se janë vërtetë nënë e bijë identikeCindy Crawford dhe vajza e saj 16-vjeçare, Kaia Gerber, janë si dy binjake. Jo vetëm që janë pothuajse identike në pamje, por Kaia gjithashtu po ndjek hapat e Cindy me karrierën e modelimit.

1-0

Picture 1 of 29

 

Cindy ishte një nga supermodelet më të nxehta në vitet ’90, dhe Kaia po e merr botën e modelimit nga stuhia, duke modeluar nëfushatat me Daisy Marc Jacobs, Alexander Wang dhe Hearts Chrome.

Por këto nuk janë ngjashmëritë e vetme që ndajnë Cindy dhe Kaia. “Ne reagojmë ndaj situatave në të njëjtën mënyrë,” u tha Kaia njerëzve në maj. “Unë mendoj se ne jemi gjithmonë me të vërtetë të rrepta e korrekte në kohë … Manifestimet, mënyra se si flasim – ne të dy flasim me duart tona dhe gjëra të tilla.”

Shikoni fotot për të parë momente më të ëmbla të duetit të nënës dhe vajzës së bashku.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Stuhia shkund pemët, mollët ‘pushtojnë’ tokën në Irlandë

Rajoni i Irlandës i quajtur Clonmel, është përfshirë nga një stuhi e...
Read More