Sezoni i ri televiziv ka filluar, por Marina Vjollca bën të papriturën



Marina Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara së fundmi pasi ende nuk është zbuluar se cilin emision apo spektakël do prezantojë dhe është ngritur edhe pikëpyetja nëse do e shohim apo jo në ekran këtë sezon televiziv.

Vetë Marina ka qëndruar e heshtur duke i lënë thashethemet të qarkullojnë për një kohë të gjatë.

E teksa sezoni i ri televiziv ka filluar, Marina sot ka marrë valixhet dhe është larguar nga Shqipëria. Ajo dhe Geti janë nisur sërish me pushime e këtë e kanë bërë të ditur me anë të postimeve të tyre në Instagram.

Siç duket Marinën nuk do e shohim në ekran këtë fillim sezon. Kujtojmë që moderatorja vazhdon të jetë pjesë e TV Klan.

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Alarmohet Europa. A po lëviz Putin armën sekrete drejt Krimesë?

  Mjeti i dyshimtë është fotografuar në ujërat e Krimesë teksa tërheq...
Read More