Shakira tradhëton Piquen, përkrah dikë tjetër në BotërorKëngëtarja nuk e ka lëshuar rastin të e ndaj gëzimin e saj me të gjithë ndjekësit e saj.

Kjo verë nuk ka mundur të filloj më mirë për Shakirën.

Pas disa muajve me probleme shëndetësore, ajo është kthyer më mirë se kurrë, për të i dhënë ngjyra turneut të saj të parë në 7 vite.

Ajo është shumë e interesuar për lojërat e kampionatit botëror, në të cilën Gerard Pique do të luaj këtë javë me ekipin e Spanjës. Por, Shakira e tregon vazhdimisht se është në përkrahje të ekipit të saj të zemrës e që është ekipi nga vendi ku ajo vjen.

Para disa ditëve ajo ka shpërndarë një fotografi të fëmijëve të saj Milan dhe Sasha të cilët kanë të veshur fanellat e Kolumbisë. Shakira dhe të sajët kanë festuar fitoren e këtij ekipi ditën e djeshme.

Këngëtarja ka shpërndarë një video në të cilën shihet ajo me prindërit e saj dhe fëmijët duke bërtitur “Kolumbia, Kolumbia” në mes të qeshurash dhe përqafimeve.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Doni të dini nëse partneri po ju tradhton? Mjafton të dëgjoni zërin

Nga Viktoria Mileva dhe Juan David Leongómez The Conversation Përfytyroni Morgan Freeman,...
Read More