Shanina Shayk në plazhet e AntiguaAjo është modelja australiane që gjeti suksesin në SHBA. Por pavarësisht se është mjaft e zënë, Shanina Shayk ka menaxhuar kohën për të shijuar diellin dhe rërën e Antigua para se të rikthehet në Nju Jork.

26-vjeçarja ka postuar në Instagram foto ku tregon asetet e saj me bikini blu me të bardhë.

Shanina është në Antigua prej të shtunës ku do të bëjë një seri fotosh për stilistin australian Johansen.

Ëngjëlli i Victoria’s Secret ka marrë një numër të madh komentesh admirimi ku komplimentohet për trupin e saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vendim i ri për udhrin e ndalim – udhëtimit në SHBA

Departamenti i Shtetit në SHBA, ka thënë se do t’u lejojë hyrjen...
Read More