Sharon Stone e lumtur në krahët e dashurisë

 

Sharon Stone është, pa dyshim, një ndër femrat më të bukura të kinematografisë botërore.

Ajo tashmë po ju afrohet të gjashtëdhjetave, por, si i thonë, “Jeta fillon 40 vjeçe” .

Por për Sharon Stone dashuria rifillon në moshën 60-vjeçare.
Ajo, në këtë përvjetor, ka nisur një histori të re dashurie pikërisht me një 40-vjeçar italian.

Diva amerikane e kinemasë është fotografuar në intimitet me sipërmarrësin Angelo Boffa, plot 19 vjet më i ri se ajo.

Sipas mediave rozë në Itali, çifti është njohur në alpet zvicerane në muajin janar dhe prej aty nuk është ndarë më, duke kaluar edhe Shën Valentinin në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Fundja a njeh moshë bukurija?!

Pas dështimit në dy martesat e kaluara Sharon Stone iu përkushtua me tepër jetës familjare dhe kujdesit ndaj fëmijëve të saj.

Por në prag të datëlindjes së 60-të, më 10 mars, parapëlqeu t’i bëjë vetes një dhuratë.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Si ndikon stresi tek oreksi dhe gabimet që nuk duhet të bëni

  Me stresin jemi mësuar të përballemi rregullisht, pavarësisht ndikimit negativ në...
Read More
CLOSE
CLOSE