Shay Mitchell, joshëse për LaPalmeShay Mitchell ka pozuar për kopertinën e LaPalme me disa foto mjaft të nxehta.

 

Shay Mitchell 1

Picture 1 of 7

Ylli i serialit “The pretty little liars” shfaqet mjaft joshëse në setin e fotove, disa prej të cilave bardh e zi.

Ajo u kthye për sezonin e shtatë dhe të fundit të Pretty little liars, episodi i fundit i të cilit është më 27 qershor dhe “do të ketë të gjitha përgjigjet e pyetjeve”.

Në intervistë ajo thotë se Shën Valentinin e ka kaluar me mikeshat dhe se planifikon të krijojë familje në 5 vitet e ardhshme.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kontratat për ujin, shtyhet me një muaj afati për konsumatorët familjarë

Zgjatet edhe me një muaj afati për konsumatorët familjarë për të formalizuar...
Read More