SHBA, një i vrarë, disa pengje nga punonjësi i pakënaqurNjë person është vrarë dhe disa të tjerë raportohet të jenë marrë peng në një restorant në Charleston të Karolinës së Jugut të SHBA-së.

“Autori i ngjarjes është një punonjës i pakënaqur i këtij restoranti”, ka konfirmuar kryebashkiaku i këtij qyteti për Fox News.

Ndërkohë që policia lokale raporton se mbetet ende e paqartë se sa është numri i personave të marrë peng nga punonjësi, emri i të cilit ende nuk është bërë publik.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Video-skandali në Kuvend/ Ruçi largoi Gardën, Rama futi në sallë rojet e armatosura

  Tensionet e ditës së sotmë në Kuvendin e Shqipërisë, e kanë...
Read More