SHBA, një i vrarë, disa pengje nga punonjësi i pakënaqur

Një person është vrarë dhe disa të tjerë raportohet të jenë marrë peng në një restorant në Charleston të Karolinës së Jugut të SHBA-së.

“Autori i ngjarjes është një punonjës i pakënaqur i këtij restoranti”, ka konfirmuar kryebashkiaku i këtij qyteti për Fox News.

Ndërkohë që policia lokale raporton se mbetet ende e paqartë se sa është numri i personave të marrë peng nga punonjësi, emri i të cilit ende nuk është bërë publik.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Deputeti shqiptar i Preshevës, voton pro kryeministren e re të Serbisë

Ana Brnabic është edhe kryeministrja e shqiptarëve të Serbisë, pasi ka marrë votën...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.