SHBA, qëllohen me armë zjarri tre policë

Tre policë janë qëlluar me armë zjarri në SHBA, sipas Departamentit të Sheriffit në Sacramento të Kalifornisë.

Tre të dyshuar, dy gra dhe një burrë, u arrestuan pas një ndjekjeje.

Banorët u urdhëruan nga policia të rrinë brenda në shtëpi, raportojnë mediat lokale.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Falimentojnë 18 mijë biznese, mesatarisht mbyllen 1200 biznese në muaj

Bizneset shqiptare po pushojnë me shpejtësi aktivitetin, në kontradikte me ecurinë ekonomike...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.