SHBA, qëllohen me armë zjarri tre policë

Tre policë janë qëlluar me armë zjarri në SHBA, sipas Departamentit të Sheriffit në Sacramento të Kalifornisë.

Tre të dyshuar, dy gra dhe një burrë, u arrestuan pas një ndjekjeje.

Banorët u urdhëruan nga policia të rrinë brenda në shtëpi, raportojnë mediat lokale.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Pas emërimit nga Papa, Dom Gjergj Meta shugurohet Ipeshkv i Rrëshenit

Dy muaj pas emërimit nga Papa Françesku, Dom Gjergj Meta u shugurua...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.