Sheiku “habit” londinezëtNjë Sheik, Oman ka habitur fqinjët e tij kur ka blerë, jo një, por dy apartamente në një prej lagjeve më të shtrenjta në Londër.

apartament 1

Picture 1 of 6

Një prej apartamenteve ka një kosto totale prej 20 milionë dollarë, të cilën raportohet se e ka blerë për të jetuar familja e tij. Ndërsa apartamentin tjetër, vetëm pak metra më tutje, e ka blerë për të jetuar punonjësit që e shoqërojnë dhe i shërbejnë në apartamentin e parë, dhe as ky nuk ka qenë i lirë, por ka kushtuar plot 10 milionë dollarë.

Në një total prej 30 milionë dollarësh, blerja e dy apartamenteve, përfaqëson vlerën më të lartë të apartamenteve në këtë zonë prej më tepër se sa 2 vite.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rriten tensionet: Ky shtet i fuqishëm i bashkohet Trumpit, për të ndalur njeriun që po kërcënon botën

Britania është bashkuar me presidentin e SHBA-ve për të paralajmëruar Korenë e...
Read More