Sheila Haxhiraj: Nuk eksperimentoj mëKa eksperimentuar zhanre të ndryshme muzikore përgjatë vitit të shkuar, por tashmë një gjë të tillë nuk do e bëjë më pasi aspirata e saj është të fokusohet vetëm në një të tillë.

Bëhet fjalë për një nga këngëtaret më të pëlqyera nga brezat e rinj dhe jo vetëm, Sheila Haxhiraj, e cila e ftuar në emisionin “Top Show” deklaroi se ka ardhur momenti që të fokusohet vetëm në një zhanër muzikor, dhe se ky është synimi i saj për 2018: “Kam eksperimentuar me rrymat muzikore përgjatë 2017 për të parë se ku qëndroj. Në 2018 nuk e bëj më një gjë të tillë sepse mendoj që pas eksperimenteve të bëra është mirë që të stabilizohesh në një stil. Një nga dëshirat e këtij viti është që të promovohem në tregun botëror të muzikës. Ende nuk kam asnjë plan, por mbetet dëshirë e imja. Nuk i dihet se si do shkojnë gjërat.” Sheila Haxhiraj është këngëtarja e cila tashmë ka forcuar pozicionin e saj në tregun muzikor. Në klipet e saj këngëtarja herë shfaqet agresive dhe herë të tjera sensuale dhe pa asnjë kompleks.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Temperaturat ekstreme “ngrijnë” vendin

Masat ajrore të qëndrueshme do të vijojnë në vendin tonë, duke bërë...
Read More