Sheila: Nuk jam e dashuruar

 
 

Sheila Haxhiraj, e cila në 28 nëntor ka publikuar videoklipin e këngës së saj të re “T`iki, t`iki”, ishte e ftuar në “Top Shoë Magazine”, ku foli për muzikën dhe thashethemet mbi jetën e saj personale.

“Noizy është mik, siç mund të kem edhe shumë miq të tjerë artistë. Thjesht, nuk është menduar që të bëjmë bashkëpunim me secilin prej tyre sepse ato rrethana kanë qenë. Unë kam pasur kontratë, kanë qenë njerëz të tjerë që vendosnin për mua dhe nuk mund të bëja me kokën time”, tha Sheila.

Kur u pyet nëse ishte e dashuruar, Sheila tha shkurt: “Nuk jam e dashuruar”.

Shkruar Nga
More from Revista User

4 karakteret e njerëzve të dehur

Në botë ekzistojnë 4 tipe të njerëzve të dehur? A e keni...
Read More