Shenjat që iu ndihmojnë ta kuptoni se po ju tradhëton partnericheating

Të gjithë bëhemi paranojakë sidomos kur vjen puna tek besimi që kemi ndaj personit tonë të zemrës.

Gjithsesi dikush që ka rënë në dashuri do që përkujdesja dhe besimi ndaj partnerit të jetë 100% i plotë, por jo gjithmonë ndodh kështu.

Këto janë 10 treguesit se partneri juaj po ju tradhton:

1.Tregohen shumë të kujdesshëm me privatësinë e tyre duke mos iu lejuar ju që t’i kontrolloni rrjetet e tyre sociale

2.Mbajnë distancë nga ju dhe shmangin shikimin sy më sy

3.Kujdesen shumë për pamjen e tyre

4.Nuk i interesojnë problemet tuaja në çift por e kanë mendjen në gjëra të tjera

5.Sapo i veshin një herë i hedhin rrobat në koshin e rrobave të palara

6.Nxjerrin justifikime kur ju i kërkoni llogari

7.Rrobat e tyre mbajnë erë tjetër parfumi nga i tyre aktual

8.Mesazhet e rrjeteve sociale i mbajnë pa zë në mënyrë që të mos dalin zbuluar

9.Nxjerrin justifikime për kohën intime që duhet të kalohet në çift

10.Ju shpërfillin dhe nuk i intereson shumë mendimi juaj

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rikthehen maskat më armë, grabisin pronarin në Patok, ja shuma që i morën

Rikthehen frikshem maskat. Një ngjarje e rendë ka ndodhur në Patok të...
Read More