Sherr me thika në Elbasan, dyshohet se ka të plagosurskene-krimi1

Një sherrr me thika raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes në lagjen “Vullnetari”.

Në konflikt janë përfshirë disa persona.

Raportohet se ka të plagosur, të cilët janë shoqëruar në spitalin Kirurgjik.

Policia ka nisur hetimet dhe pritet të japë detaje në vijim.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Veprime të turpshme me nxënësen 14-vjeçare, arrestohet mësuesi në Tiranë

Mësuesi i një shkolle 9-vjeçare në Tiranë, është arrestuar nga Policia, pasi...
Read More