Sherr mes nxënësish, plagoset 18-vjeçari850x636_thika-620x3101474621979

Një konflikt mes dy nxënësish në shkollë ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre. Ngjarja ndodhi rreth orës 11.00 në shkollën e mesme “Antoni Athanas” në qytetin e Sarandës

Sipas policisë 16-vjeçari me inicialet A.D ka plagosur të riun 2 vite më të madh se ai me inicialet D.K. Mësohet se nxënësi i vitit të parë qëlloi me mjet prerës biçak në kofshën e majtë 18-vjeçarin.

Sherri ndodhi pas një konflikti për motive të dobëta brenda ambienteve të shkollës, raporton policia. D.K ndodhet në Spitalin e Sarandës dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shoqëruar autorin e plagosjes dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

I pamë të gjitha por jo ambientin festiv e luksoz të shtëpisë së Çiljeta Xhilagës

As ajo nuk i ka shpëtuar dekorimit të shtëpisë për festat e...
Read More