Shkatërrohet grupi i prostitucionit, 10 persona në prangaNjë aksion i policisë i koduar “Taksia 2” ka çuar në shkatërrimin e një grupi prostitucioni, ku janë arrestuar 10 persona dhe tre të tjerë janë proceduar penalisht.

Personat e arrestuar dhe ata të proceduar akuzohen për veprat penale të “Shfrytëzim prostitucioni” dhe “Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike”. Prostitucioni ushtrohej në një hotel në kryqëzimin e “Tregut elektrik”. Vajzat e përfshira në këtë grup prostitucioni lëviznin me taksi.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Parlamenti simulon gjendjen e luftës në sfondin e kërcënimit rus

Parlamenti suedez u mblodh sot për herë të parë që prej 20...
Read More