Shkëlzeni i “shkatërron” videon Arminës

Dëshira e Armina Mevlanit për të treguar aftësitë e saj në kërcim, jo vetëm në modë, nuk i ka pëlqyer aspak partnerit të saj Shkëlzen Berisha.

1-8

Picture 1 of 2

Në një video të postuar në Instastory, blogerja Armina Mevlani shfaqet duke kërcyer me një fustan të kuq mjaft elegant. Por në një moment përpara kameras së aparatit shfaqet Shkëlzeni, i veshur me kostum dhe me puro në dorë duke i “prishur” kështu videon partneres së tij.

Në videon e postuar blogerja shkruan: “Si njerëzit mund të shkatërrojnë kërcimin tënd”.

Edhe pas përpjekjeve të Arminës për ta larguar nga video, Shkëlzeni shfaqet duke buzëqeshur dhe kjo “bezdisje” e Arminës duket se nuk e shqetëson aspak.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shteti Islamik paralajmëron sulme të reja në Iran

Grupi militant, Shteti Islamik, e ka publikuar një video, duke kërcënuar për...
Read More