Shkëmbi i madh bie, tre të vdekur në Torovicë të Lezhës

Policia ka konfirmuar se tre viktima kanë mbetur nga ngjarja në Lezhë, ku një masiv shkëmbor është shkëputur nga mali, duke zënë poshtë një makinë.

Torovicë 1

Picture 1 of 6

“Në rrugën Torovicë – Malecaj në Lezhë , një masiv shkëmbor është shkëputur nga mali duke rënë mbi një mjet tip fuoristradë Land Rover me targë AA 322 CV.

Njoftimi i policisë:

Me datë 07.10.2017, në rrugën Torovicë – Malecaj në Lezhë , një masiv shkëmbor është shkëputur nga mali duke rënë mbi një mjet tip fuoristradë Land Rover me targë AA 322 CV.

Deri në këto momente , janë identifikuar 3 viktima të cilët ndodheshin brenda në mjet pasi gjysma e mjetit është e shtypur dhe mbuluar nga masivi shkëmbor.

Shërbimet policore në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë , zjarrfikëset dhe ambulancën ndodhen në vendngjarje për veprime të mëtejshme

Shkruar Nga
More from Revista User

6 gjërat që instruktorët e palestrës nuk durojnë dot dhe ”urrejnë” tek klientët e tyre

Të qenit një instruktor palestre është shpesh herë emocionuese, sidomos kur klientët...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.