Shkodër – Digjet plotësisht banesa në fshatin Hot i Ri

Një banesë është djegur plotësisht në fshatin Hot i Ri në Shkodër.

Zjarri ka rënë në banesë e shtetasit Lulash Prendi dhe shkak dyshohet një shkëndije elektrike.

Fatmirëisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Edhe pse forcat zjarrfikëse ndërhynë, nuk kanë mundur të shuajnë flakët. Po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të zjarrit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Plasin arrestimet në Tiranë, brenda natës 6 persona vihen në pranga vetëm nga rrugorët

Vetëm brenda natës policia e kryeqytetit ka vendosur gjashtë persona në pranga....
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.