Shkodër – Digjet plotësisht banesa në fshatin Hot i Ri

Një banesë është djegur plotësisht në fshatin Hot i Ri në Shkodër.

Zjarri ka rënë në banesë e shtetasit Lulash Prendi dhe shkak dyshohet një shkëndije elektrike.

Fatmirëisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Edhe pse forcat zjarrfikëse ndërhynë, nuk kanë mundur të shuajnë flakët. Po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të zjarrit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Frika se do të ndaheni po jua rrënon jetën dashurore

Lidhjet janë të komplikuara dhe janë të pashmangshme pengesat të cilat vijnë...
Read More