Shkrepjet më të bukura gjatë 24 orëve të fundit

Korrjet e boronicave në Bjellorusi, garat e makinave diellore në Australi dhe Kampionati Botëror “Conker” në Angli”, kanë qenë në vëmendjen e fotografëve më të mirë në botë.

Ian Langsdon, Jonathan Bachman dhe Ramon Espinosa sjellin shkrepjet më të mira të tyre përgjatë 24 orëve të fundit.

 

4-1

Picture 1 of 6

Shkruar Nga
More from Revista User

Ministria e Mbrojtjes feston me publikun 104 vjetorin e Forcave të Armatosura

104 vjetorin e Forcave të Armatosura, Ministria e Mbrojtjes ka zgjedhur ta...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.