Shoferja përplas rëndë një burrë që po udhëtonte me biçikletëauto_aksident-biciklete1481025259

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës, ku një makinë ka përplasur një burrë.

Burime nga policia thanë se 34-vjeçarja me inicialet A. K., banuese në Tiranë, duke drejtuar makinë tip “Fiat Punto” me targa AA 928 JI, ka aksidentuar një burrë, të paidentifikuar, rreth 60 vjeç, I cili udhëtonte me biçikletë.

Ai ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mirditë, gjimnazistët dhe nxënësit e 9 vjeçares, nderim KRYETRIMIT

Gjimnazistët e Rrëshenit dhe nxënësit e shkollës 9 vjecare Pashko Vasa në...
Read More