Shokon Albëria!

Duket se mosha për këngëtaren Albërie Hadërgjonaj është thjesht një numër.

Vetëm pak minuta më parë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet në një spa duke u relaksuar me një shishe shampanjë dhe e veshur me peshqir.

Në këtë foto Albëria duket mjaft seksi pasi ka ekspozuar këmbët dhe gjoksin. Padyshim që këngëtarja e njohur i sfidon pa frikë modelet më të reja në moshë me bukurinë e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

UNICEF: 2016-ta, viti më i keq për fëmijët në Siri

Kombet e Bashkuara thanë se 2016-ta ka qenë viti më i keq...
Read More