Shokuese. Nëna e moshuar varet nga ballkoni për t’i shpëtuar dhunës së të biritNjë video e filmuar në Durrës është padyshim treguesi më i qartë i degradimit të shoqërisë ku bëjmë pjesë, e sigurisht për çdo akt dhune të të gjitha formave secili prej nesh është përgjegjës, ndryshimi nis nga ti, jo nga tjetri.

Një grua në moshë të madhe është filmuar teksa zbret nga dritarja e banesës në kat të dytë, pasi i biri e dhunon sistematikisht. Ky ishte përshkrimi i qytetarit, i cili ka dërguar pamjet filmike për “JOQ.al”.

Kjo është videoja e zonjës që për kushedi çfarë arsyeje banale dhunohet nga i biri dhe detyrohet të rrezikojë jetën duke u varur nga dritarja.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mjeku flet për gjendjen e 10-vjecares: Rikthimi i saj në jetë thuajse i pamundur

Shefi i Urgjencës në Shkodër, Astrit Lahi ka dhënë informacion për gjendjen...
Read More