Shpërthen Iris Shala, pozon topless

Modelja shqiptare duket se ka filluar angazhimet në projektet e reja. Iris Shala është një ndër modelet shqiptare që karrierën e zhvillon në arenën ndërkombëtare.

0-1

Picture 1 of 3

Por, ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri ndërsa së fundi ka filluar të aktivizohet. Në fakt, bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe të ndryshme.

Ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa shihet topless dhe gjoksin e mbulon me duar.

“Libri”, ka shkruar për krah fotos bukuroshja në Instagram.

Ndryshe, Irisi kujtojmë se është mbesa e aktorit të ndjerë Abdurrahman Shalës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Studentët protestojnë sot para Kryeministrisë

Studentë nga fakultete të ndryshme të Tiranës do të protestojnë sot para...
Read More