Shpërthen në flakë automjeti në lëvizje, asnjë i lënduarmakine_ne_zjarr_3

Një automjet është përfshirë nga flakët në mes të rrugës.

Ngjarja është shënuar paraditen e sotme në Qafën e Muzinës.

Automjeti ka qenë duke udhëtuar nga Gjirokastra drejt Sarandës kur ka marrë zjarr, sipas hetimeve të para nga një shkëndijë elektrike.

Me të konstatuar problemin drejtuesi i mjetit dhe dy pasagjerët kanë dalë nga makina dhe kanë njoftuar policinë. Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Njihuni me 50 faktet interesante nga jeta e ‘Baronit të Drogës’ Pablo Eskobar

Pablo Emilio Eskobar Gaviria ishte mbreti i kokainës dhe lideri i një...
Read More