Shpërthen në flakë automjeti në lëvizje, asnjë i lënduar

makine_ne_zjarr_3

Një automjet është përfshirë nga flakët në mes të rrugës.

Ngjarja është shënuar paraditen e sotme në Qafën e Muzinës.

Automjeti ka qenë duke udhëtuar nga Gjirokastra drejt Sarandës kur ka marrë zjarr, sipas hetimeve të para nga një shkëndijë elektrike.

Me të konstatuar problemin drejtuesi i mjetit dhe dy pasagjerët kanë dalë nga makina dhe kanë njoftuar policinë. Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Letrat e borxhit të qeverisë, Financat lajmërojnë fundin e interesave të ulëta

Parashikimet e normave të interesit për periudhën afatmesme flasin për një rritje...
Read More