Shpërthim bombe në derën e një apartamenti në Shkodër

Policia e Shkodrës njoftoi se një shpërthim bombe ka ndodhur në derën e një apartamenti në Shkodër, por fatmirësisht pa viktima. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbeg”..

“Ka ardhur një telefonatë ne sallen e komandimit, se në lagjen Skenderbeg, Shkodër, në pallatin dykatesh, tek dera e jashtme e baneses shtetasit Rr. P, 58 vjeç, ka patur një shperthim i dyshuar lende plasese, për pasoje është dëmtuar lehte dera e jashtme dhe tavani i koridorit të baneses tij. Po kryhen veprimet me grup hetimor, per sqarimin e rrethanave te ngjarjes.”- njoftoi Policia.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dalin detaje të reja nga dosja e Klement Balilit, prokuroria zbardh përgjimet si kryhej trafiku i drogës

Prokuroria për Krimet e Rënda ka zbardhur përgjime nga dosja e Klement...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.