Shpërthim bombe në derën e një apartamenti në ShkodërPolicia e Shkodrës njoftoi se një shpërthim bombe ka ndodhur në derën e një apartamenti në Shkodër, por fatmirësisht pa viktima. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbeg”..

“Ka ardhur një telefonatë ne sallen e komandimit, se në lagjen Skenderbeg, Shkodër, në pallatin dykatesh, tek dera e jashtme e baneses shtetasit Rr. P, 58 vjeç, ka patur një shperthim i dyshuar lende plasese, për pasoje është dëmtuar lehte dera e jashtme dhe tavani i koridorit të baneses tij. Po kryhen veprimet me grup hetimor, per sqarimin e rrethanave te ngjarjes.”- njoftoi Policia.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zaimina Vasjari do të martohet pas lindjes së vajzës

Pas lindjes së vajzës, Zaimina Vasjari do të bëjë një dasmë. Është...
Read More