Shpërthim brenda një lokali në Athinë, humb jetën një grua, 6 të tjerë në gjendje të rëndëauto_pol1442598938

Një grua ka mbetur e vdekur dhe gjashtë të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi brenda një lokali në Athinë. Gruaja 38-vjeçare u nxor e vdekur nga ambientet e dyqanit të saj, ndërsa të plagosurit u dërguar në spital.

Sakaq në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe të policisë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Dafina e “nxehtë” në fotosesionin e fundit

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket bukur bardh e zi [ngg_images source="galleries" container_ids="1171" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser"...
Read More